Orderpicker – baseny i asortyment do basenów

Orderpicker - baseny i asortyment do basenów

  • LOGISTYKA
  • Veghel
  • Dodano 3 tygodnie temu

Opis pracy:

Praca w magazynie dystrybutora , basenów akcesoriów do basenów i stawów kąpielowych.

Zakres obowiązków:

Zbieranie produktów i przygotowywanie ich do transportu. Zbieranie zamówień odbywa się za pomocą listy. Muisz również upewnić się, że zamówienia są kompletne i gotowe do wysyłki. Więc sprawdzasz również sumy i przygotowujesz palety do wysyłki. Odpowiadasz również za czystość w magazynie.

Godziny pracy:

  • Praca na 1 zmianę 08:00 – 17:00

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stawka 10,91€ brutto + dodatki
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Tygodniówki

Dodatki:

  • 25,00% w pierwszych 2 godzinach nadliczbowych
  • 50,00% po 2 godzinach nadliczbowych
Tytuł oferty znajduje się u góry strony
*Czy nie posiada pęknięć, urwanych rogów i innych widocznych uszkodzeń
Od kiedy możesz rozpocząć pracę?
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FlexRoyal z siedzibą w Nijmegen, Holandia) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - rodo@flexroyal.nl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody jednak nie dłużej niż 3 lata, 5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz potencjalni pracodawcy. 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych, 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 9) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkować brakiem możliwości uczestnictwa w obecnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych