Praca przy produkcji frytek

  • PRODUKCJA
  • Hedel
  • Dodano 1 miesiąc temu

Opis pracy:

Praca w firmie produkcyjnej, w której wszystko obraca się wokół warzywa, jakim jest ziemniak.

Produkty ziemniaczane firmy Quik’s mają więcej do zaoferowania Tobie i Twoim klientom. Na przykład produkujemy świeże frytki, schłodzone tłuczone ziemniaki i ziemniaki młode ze skórkami z rozmarynem i solą morską. Koncentracja na innowacjach – w ostatnich latach wprowadziliśmy na rynek wiele zaskakujących specjalności – idzie w parze z naszym zainteresowaniem zrównoważonym rozwojem i wrażeniami smakowymi. Produkty ziemniaczane Quik’s – wspomagane przez naszych pracowników – zapewniają konsumentom w kraju i za granicą produkty z ziemniaków każdego dnia.

Zakres obowiązków:

• Praca przy obsłudze maszyn przetwarzających ziemniaki na frytki itp.
• Utrzymanie czystości na hali
• Praca przy pakowaniu produktów

Wymagane umiejętności:

• Znajomość języka Angielskiego / Niemieckiego / Holenderskiego mile widziana
• Mile widziane prawo jazdy
• Doświadczenie na podobnym miejscu pracy

Wynagrodzenie:

  • Stawka godzinowa : 9,82€

Dodatki zmianowe:

PON – PT :
+ za pracę w godzinach 00:00-06:00 dodatek 40 %
+ za pracę w godzinach 20:00-23:00 dodatek 25 %
+ za pracę w godzinach 23:00-24:00 dodatek 40 %

SOBOTA:
+ za pracę w godzinach 15:00-23:00 dodatek 25 %
+ za pracę w godzinach 23:00-24:00 dodatek 100 %

 NIEDZIELA:
+ za pracę w godzinach 00:00-23:00 dodatek 100 %

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie zapewnione w Velddriel
  • Transport samochodami służbowymi lub rowerem
  • Ubezpieczenie
  • Tygodniówki